AFACANLAR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

.::AFACANLAR FORUMUNA HOŞ GELDİNİZ::.

AnasayfaPortalliAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

ya bu japonlar yoqmu.....=)

3 posters
YazarMesaj
serkan
Bin Başı
Bin Başı
serkan

ya bu japonlar yoqmu.....=) Empty
MesajKonu: ya bu japonlar yoqmu.....=)   ya bu japonlar yoqmu.....=) Icon_minitimeSalı Haz. 05, 2007 8:45 am

ya bu japonlar yoqmu.....=) Adszdu9
Japonlar Suya Yazı Yazdı...
Japonya'da, Akishima Laboratories'de suyun üzerine yazı yazabilmek için bir teknoloji geliştirmişler. Dalga yaratmak için 50 adet parça içeren bu alet aynı anda yaratılan dalgaların üstüste binen oluşumları sayesinde su üstünde harf ya da resim oluşturabiliyor. Tabii ki bunun için güçlü bir bilgisayar Bessel Fonksyionlarını kullanarak bir sürü hesap kitap yapıyor. Alet aynı görüntüyü üç saniyede bir oluşturabiliyor
http://www.serkan-g.tr.cx
elif
Bin Başı
Bin Başı
elif

MesajKonu: Geri: ya bu japonlar yoqmu.....=)   ya bu japonlar yoqmu.....=) Icon_minitimePaz Kas. 18, 2007 1:03 am

çok ilginç ama akıllı adam şu japonlar..
samed55
Admin Yardımcısı
Admin Yardımcısı
samed55

MesajKonu: Geri: ya bu japonlar yoqmu.....=)   ya bu japonlar yoqmu.....=) Icon_minitimePaz Kas. 18, 2007 1:04 am

arkadaşlar onu bunu bırakın amam bu japonlar beni sevio yaws D: görüonuz işte benim bas farfimi yazmıslar beni seviolar Very Happy

öncelikte yayında ve yapımda emeği gecen herkesin ALLAH belasını versin demek isterim
http://www.afacanclup.tr.cx

ya bu japonlar yoqmu.....=)
1 sayfadaki 1 sayfası